promo_download_app_ios_2023
Натисніть знайти для пошуку
Постільні приналежності

Постільні приналежності

Нові товари
Популярні товари

Постільні приналежності й білизна

Постільні приналежності — це те, з чим ви стикаєтеся щодня. Важливо, щоб постільна білизна, подушки, ковдри, покривала приносили вам задоволення і комфорт. Крім того, білизна ще й грає важливу роль в інтер'єрі спальні й навіть може вплинути на настрій. Так що до її вибору варто поставитися серйозно.

Як вибрати постільну білизну?

Матеріал. Тканина для постільної білизни повинна бути натуральною, пропускати повітря і не затримувати вологу. Ідеальні приклади: бавовна, шовк, льон. Шовкова постільна білизна дуже сподобається жінкам: наволочки з шовку сприятливо впливають на волосся, тому, що полірують лусочки. Внаслідок цього зменшується наелектризованість волосся. Звичайно, за таке задоволення доведеться заплатити більше, ніж за звичайні наволочки й простирадла.

Натуральність. Якщо білизна при покупці неприємно пахне (вогкістю або барвниками), краще відмовтеся від покупки — ваше тіло буде безпосередньо контактувати з білизною, а неякісна тканина може привести до алергічних реакцій. Дитяча постільна білизна обов'язково має бути високої якості.

Міцність. Постільна білизна буде часто пратися, так що вона просто зобов'язана бути міцною. Нормальною вважається щільність від 30 до 60 ниток / кв.см (в залежності від виду тканини). Білизна з меншою щільністю, на жаль, швидко зноситься.

Розміри постільної білизни повинні точно відповідати спальному місцю. Перед покупкою поміряйте рулеткою або сантиметром диван або ліжко, подушку, ковдру — і виберіть відповідні комплекти постільної білизни. Враховуйте колір і принт постільної білизни. Наприклад, можна вибрати постільну білизну за кольором — так радять робити психологи. Червоний зарядить енергією, зелений або синій допоможуть розслабитися, білий — подарує умиротворення. І, звичайно, вона повинна вам подобатися.

Окремим пунктом можна говорити про електричні простирадла та електроковдри — така білизна дуже виручає взимку. Воно особливо актуальна після душу або якщо приміщення опалюються слабо. Ви просто включаєте електропростирадло і насолоджуєтеся сном в теплі. Придивіться до електропростирадла на Bigl.ua — ви зможете вибрати кращі моделі від продавців зі всієї України.