promo_panel_oprosnik_26_04_23
Натисніть знайти для пошуку

Прання і прасування

Нові товари
Популярні товари

Найкращі засоби для прання

При думці про те, як прали наші бабусі, стає сумно й радісно, ​​адже нам більше не треба так мучитися. Завдяки пральній машинці більше, наприклад, не стоїть питання, як прати тюль.

Ще радує вибір засобів для прання: для будь-якої, невибагливої ​​або делікатної тканини знайдеться підходяще. Головне — вибрати правильний засіб орієнтуючись на бирках.

Що вибрати: гель чи порошок? Або щось інше?

  • Порошок підходить для натуральних тканин на зразок бавовни, що стираються за високої температури. Якщо речі дуже забруднені або ви пратимете вручну, порошок теж підійде. На Bigl.ua є великий вибір порошків, серед яких є органічні засоби.
  • Для щоденного прання підійде гель (рідкий, капсули для прання). Він не завдає шкоди тканинам, тому навіть найніжніші матеріали будуть як нові. Гель для прання не дуже брудні речі. Також він не підходить для ручного прання та прання в гарячій воді.
  • Серветки для прання (листки для прання) не такі популярні, як попередні 2 види. Це ганчірочки, схожі на вологі серветки, просочені спеціальним розчином. Просто киньте одну серветку в барабан і речі будуть чистими. Є 2 види серветок: для повноцінного прання та пастки кольору. Серветки для прання не відмивають сильні плями, вони швидше освіжать білизну. Пастки кольору дозволяють прати кольорове та біле разом.

Які ще засоби для прання можна придбати?

Засобів для прання насправді дуже багато: для ручного прання та для автоматичного, для тканин різних кольорів, для делікатних тканин, для дитячого одягу. Кожен із цих пунктів потрібен, адже прати кросівки та прати пуховик зовсім не одне й те саме.