0
0

Набір засобів для догляду за котлами, печами, камінами та побутовими приладами за оптовою ціною

Рейтинг продавца
2 года и 6 месяцев на Bigl.ua
Скидка -10%ещё 32 дня
В наличии
274,50грн. /комплект
305грн./комплект
Добавить в избранное
Способы оплаты
 • Наличными
 • Безналичный расчет с НДС
Ещё 2 способа
Способы доставки
 • Самовывоз
 • Доставка курьером
Ещё 5 способов
Регионы доставки
Армения, Азербайджан, Беларусь, Грузия
Ещё 44 региона
Условия возврата
 • Возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Подробнее
Защищаем покупки
Возмещаем до 5 000 грн
при заказе товаров через корзину Bigl.ua

Основные характеристики Набір засобів для догляду за котлами, печами, камінами та побутовими приладами за оптовою ціною

ПроизводительИнтерТехКомплект
Страна производительУкраина
СостояниеНовое

Описание Набір засобів для догляду за котлами, печами, камінами та побутовими приладами за оптовою ціною

Комплект складається з таких сертифікованих продуктів:

Трубочист (банка 1дм3 = 20 порцій) для безконтактної очистки сажі та смоли з твердопаливних котлів, печей, камінів та інших складових систем опалення.

Трубочист ULTRA 0,5л для контактної очистки від сажі та смоли скла камінів, пічної цегли, теплообмінників твердопаливних котлів.

Трубочист (шоу-бокс з 10ма розфасованими порціями по 50мл) для безконтактної очистки сажі та смоли з твердопаливних котлів, печей, камінів та інших складових систем опалення.

Опис продуктів

Трубочист

Засіб «Трубочист» є каталізатором, нанесеним на легкоспалювальний матеріал. Сажа за звичайних умов – вигорає при 800-9000С, а каталізатор забезпечує поступове каталітичне окислення та видалення сажі і смолянистих речовин при меншій температурі 350-4000С, таким чином очищуються стінки димоходу і теплообмінника твердопаливного котла, що покращує теплообмін і економить паливо до 10%.

Це сприяє збільшенню терміну служби і підвищенню ефективності роботи опалювальної установки, а також економить витрати на періодичні чистки димоходів. 

Переваги

1) Покращує теплообмін та ефективність роботи опалювальної установки

2) Попереджує відкладення сажі та смол

3) При постійному використанні виключає ризик загоряння сажі

4) Зменшує пилові викиди

5) Подовжує термін експлуатації опалювальної установки

6) Економить витрати на паливо та періодичні чистки димоходів

Застосування

2 столових ложки засобу «Трубочист» (50 мл) рекомендується загорнути в папір і кинути в полум'я розтопленої топки. На початковому етапі, для очищення, рекомендується використовувати засіб при кожному розпалюванні вогню (при безперервній роботі опалювальної установки 1 раз на добу). Після 10 разів використовуйте засіб при кожному 5-му розпалюванні. Для потужніших котлів дозування застосовується пропорційно табличних даних:

Потужність опалювальної установки

Кількість спаленого палива за добу

Кількість засобу для очищення (при кожному розпалюванні)

Кількість засобу для догляду (кожних 5-10 розпалюваннь)

До 20 кВт

До 100 кг

50 мл

50 мл

20-40 кВт

100-200 кг

100 мл

100 мл

40-80 кВт

200-400 кг

200 мл

200 мл

80-160 кВт

400-800 кг

400 мл

400 мл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

При використанні смолянистого палива (наприклад пелети високим вмістом сосни або  соняшників) дозування необхідно подвоїти. Більш високе дозування передбачає кращий результат. Про ефективність процесу і правильності дозування засобу свідчить відсутність викиду пластівців сажі з димоходу та молочний колір диму.

Трубочист ULTRA

Рідкий «ТРУБОЧИСТ ULTRA» - унікальний інноваційний засіб, призначений для механічної очистки будь яких поверхонь опалювальних систем: твердопаливних котлів, камінів, печей. Ефективно видаляє смолу та сажу з теплообмінників твердопаливних котлів, вогнетривкого скла камінів та печей, камер згоряння та інших складових системи опалення.

Слід пам`ятати, що накопичення сажі та смол може призвести до загоряння у димовому каналі та його руйнування, а 1мм відкладень на поверхні теплообмінника котла збільшує витрати палива на 10%. Унікальна формула засобу «ТРУБОЧИСТ ULTRA» дозволяє позбутися відкладень смоли та сажі будь якого ступеню забруднення, чим поліпшує теплообмін, економить енергоресурс, запобігає пожежі та надає естетичного вигляду вашим приладам.

Відео огляд:

https://www.youtube.com/watch?v=SXxmXqM6Qik&t=6s

https://www.youtube.com/watch?v=ta1qFKTqBhw

Застосування

Спершу слід підготувати поверхні перед застосуванням засобу: вичистити скребком максимально ретельно, від шару нагару, який скупчився шматками, до міцного шару смоли та сажі. Рясно нанести засіб «ТРУБОЧИСТ ULTRA» за допомогою тригеру (розпилювач) на оброблювану поверхню (чим більше нанесено засобу – тим кращий результат). Витримати, в залежності від забруднення, 10-40хв – засіб має просякнути у відкладення та зруйнувати міцну структуру сполук нагару. Потім, за допомогою металевої щітки (для скла – грубою стороною губки або пластиковою щіткою) відчищати бруд.

Увага! Запобіжні заходи при роботі з засобом

         Усі роботи з засобом «ТРУБОЧИСТ ULTRA» слід проводити у щільних гумових рукавичках без пошкоджень, на очі одягати захисні окуляри, дихальні органи закривати пов`язкою. При потраплянні засобу на шкіру або у очі – ділянку тіла негайно промити проточною водою. 

Склад

         Вода, підсилювачі поверхнево активних речовин, суміш полярних розчинників, суміш поверхнево активних речовин.

Термін та умови зберігання

         Зберігати лише у щільно закритій тарі виробника, не допускати потрапляння прямих сонячних променів та берегти від дітей. Термін зберігання 2 роки з дати виготовлення.,

Подробнее
Показать сначала:
Отзывы о продавце ООО "НПКК "ИнтерТехКомплект"
 • Алексей К.
  21.01.20
  Продавец быстро вышел на связь, на третий день получил товар. О товаре, первое впечатление было, мягко сказать, скептическое, всего 250г каких-то влажных опилок, но купил так купил, всё равно это была экспериментальная покупка. Котел у меня установлен меньше месяца, но все это время сжигал остатки древесины после стройки - сосна, липа, причем лежали открытыми на улице, сажу и деготь на стенках котла приходилось уже соскребать раза четыре. Закинул две ложки содержимого, как описано в инструкции. Уже на второй день котел начал дыметь при открывании дверцы. На третий день полез смотреть со стороны дымохода, а там ссыпалось с трубы сажи литров до десяти. Также в самом котле сажа с лёгкостью поддавалась очистке. Так что средство работает, очень рад покупке. Благодарю.
  • Цена актуальна
  • Товар в наличии
  • Товар соответствовал описанию
  • Доставили вовремя
  • Связались в течение дня
  • Ответ продавца "ООО "НПКК "ИнтерТехКомплект""
   22.01.20
   Благодарим вас за отзыв, рады что смогли помочь!)
 • Виталий Д.
  16.01.20
  • Цена актуальна
  • Товар в наличии
  • Товар соответствовал описанию
  • Доставили вовремя
  • Связались в течение дня
 • Валерий В.
  04.11.19
  • Цена актуальна
  • Товар в наличии
  • Товар соответствовал описанию
  • Доставили вовремя
  • Связались в течение дня
Другие товары продавца
Показать ещё